Kinder Schoko-Bons 200 g [DE] Sammelspass WM
Kód: 488



Detailní popis produktu
Kinder Schoko-Bons 200 g
Název potraviny
Plněné bonbony z mléčné čokolády s mléčnou náplní a lískovými oříšky.
Složení
Plnotučná mléčná čokoláda 50 % (cukr, plnotučné mléko v prášku, kakaové máslo, kakaová hmota, emulgátor: lecitin (sója), vanilin), cukr, odstředěné mléko v prášku (12,5 %), palmový olej, lískové ořechy (5,8 %), máselný tuk, hořká čokoláda (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, emulgátor: lecitin (sója), vanilin), glukózový sirup, stabilizátor: arabská guma, emulgátor: lecitin (sója), vanilin.
Alergeny
Obsahuje: mléko, sóju a lískové ořechy.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2401 kJ / 576 kcal |
| Tuky | 36,6 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 21,2 g |
| Sacharidy | 52,5 g |
| z toho cukry | 52,2 g |
| Bílkoviny | 8,3 g |
| Sůl | 0,280 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem.
Čisté množství
200 g
Země původu
Německo.
Dovozce pro ČR
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kinder |
|---|---|
| EAN: | 5413548283128 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
