KitKat F1 41,5g
Kód: 406
Doprava Zdarma
Pro nákup nad 1500 Kč v rámci České republiky.

Dáreček zdarma
Ke každé objednávce malé překvapení.

Doručujeme
Doručujeme do ČR a SR. Livrăm în România. Szállítás Magyarországra.

Garance doručení
Doručíme rychle a bezpečně.
Detailní popis produktu
Nestlé KitKat 41,5 g
Název potraviny
Oplatka s kakaovou náplní v mléčné čokoládě.
Složení
Cukr, PŠENIČNÁ mouka, sušené odtučněné MLÉKO, kakaové máslo, kakaová hmota, rostlinné tuky (palmový, shea), syrovátka v prášku (MLÉKO), máselný tuk (MLÉKO), glukózový sirup, emulgátor (lecitiny), kypřicí látka (uhličitany sodné), přírodní aroma.
Alergeny
Obsahuje LEPEK (pšenice) a MLÉKO. Může obsahovat ARAŠÍDY a SKOŘÁPKOVÉ PLODY.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2109 kJ / 504 kcal |
| Tuky | 24,7 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 14,0 g |
| Sacharidy | 61,6 g |
| z toho cukry | 48,7 g |
| Bílkoviny | 7,5 g |
| Sůl | 0,23 g |
Podmínky skladování
Uchovávejte v suchu a chraňte před teplem.
Čisté množství
41,5 g
Výrobce
Nestlé Česko s.r.o.
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Česká Republika IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kit Kat |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.041 kg |
| EAN: | 40052465 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
