Lay’s Fromage Flavoured 130 g [PL] Fifa World CUP 26 Lionel Messi
Kód: 470



Detailní popis produktu
Lay’s Fromage Flavoured 130 g
Název potraviny
Bramborové chipsy s příchutí smetanového sýra a bylinek.
Složení
Brambory, rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový v proměnlivém poměru), antioxidanty (extrakty z rozmarýnu, kyselina askorbová, směs tokoferolů, kyselina citronová), sůl, sladká syrovátka v prášku (mléko), zvýrazňovače chuti (glutaman sodný, guanylát disodný), cukr, cibulový prášek, glukózový sirup, aromata (obsahují mléko), petržel, sýrový prášek (mléko), koření.
Alergeny
Obsahuje mléko.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2189 kJ / 525 kcal |
| Tuky | 32 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,6 g |
| Sacharidy | 50 g |
| z toho cukry | 2,1 g |
| Vláknina | 4,4 g |
| Bílkoviny | 6,8 g |
| Sůl | 1,7 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu, chladu a chraňte před přímým slunečním zářením.
Čisté množství
130 g
Země původu
Polsko
Výrobce
Frito Lay Poland Sp. z o.o., Polsko
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lays |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 5900259128409 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
