Lay’s Paprika flavoured 200 g [PL] FIFA World Cup 26™ Thierry Henry
Kód: 486
Doprava Zdarma
Pro nákup nad 1500 Kč v rámci České republiky.

Dáreček zdarma
Ke každé objednávce malé překvapení.

Doručujeme
Doručujeme do ČR a SR. Livrăm în România. Szállítás Magyarországra. Consegniamo in Italia.

Garance doručení
Doručíme rychle a bezpečně.
Detailní popis produktu
Lay’s Paprika flavoured 200 g
Název potraviny
Bramborové lupínky s příchutí papriky.
Složení
Brambory, rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový v různých poměrech), antioxidanty (extrakty z rozmarýnu, kyselina askorbová, směs tokoferolů, kyselina citronová), cukr, paprika v prášku, jedlá sůl, aroma, česnek v prášku, cibule v prášku, chlorid draselný, uzená paprika v prášku, barvivo: extrakt z papriky, kyselina: kyselina citronová.
Alergeny
Může obsahovat stopy mléka, pšenice a sóji.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2120 kJ / 508 kcal |
| Tuky | 29 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,2 g |
| Sacharidy | 53 g |
| z toho cukry | 2,8 g |
| Vláknina | 4,9 g |
| Bílkoviny | 6,1 g |
| Sůl | 1,1 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chladu. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Čisté množství
200 g
Země původu
Polsko
Dovozce pro ČR
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lays |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 5900259133335 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
