Lay’s Spicy Paprika flavoured 130 g [PL] FIFA World Cup 26™ Thierry Henry
Kód: 485



Detailní popis produktu
Lay’s Spicy Paprika flavoured 130 g
Název potraviny
Bramborové lupínky s příchutí pikantní papriky.
Složení
Brambory, rostlinné oleje (řepkový, slunečnicový v různých poměrech), antioxidanty (extrakty z rozmarýnu, askorbylpalmitát, tokoferolový extrakt, kyselina citronová), jedlá sůl, fruktóza, sušená kyselá smetana z mléka, škrob, cukr, aroma (obsahuje mléko, pšenici a sóju), zvýrazňovače chuti: glutaman sodný, dinatrium guanylát, dinatrium inosinát, směs koření, kyselina: kyselina citronová, barvivo: extrakt z papriky.
Alergeny
Obsahuje: mléko, pšenici a sóju.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2158 kJ / 517 kcal |
| Tuky | 30 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,5 g |
| Sacharidy | 52 g |
| z toho cukry | 2,4 g |
| Vláknina | 4,5 g |
| Bílkoviny | 6,8 g |
| Sůl | 1,7 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Čisté množství
130 g
Země původu
Polsko
Dovozce pro ČR
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Lays |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 5900259128683 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
