Minecraft Mini Cookies 100 g [ES]
Kód: 469
Doprava Zdarma
Pro nákup nad 1500 Kč v rámci České republiky.

Dáreček zdarma
Ke každé objednávce malé překvapení.

Doručujeme
Doručujeme do ČR a SR. Livrăm în România. Szállítás Magyarországra. Consegniamo in Italia.

Garance doručení
Doručíme rychle a bezpečně.
Detailní popis produktu
Minecraft Mini Cookies 100 g
Název potraviny
Kakaové cereální sušenky.
Složení
Cereální mouka 66 % (pšenice, oves, ječmen, žito), cukr, slunečnicový olej, odtučněný kakaový prášek (4 %), syrovátka v prášku (mléko), sůl, rostlinná vláknina: hrách, kypřicí látky: uhličitany sodné a difosforečnany, aromata, emulgátor: sójový lecitin.
Alergeny
Obsahuje lepek, mléko a sóju. Může obsahovat hořčici, sezam a skořápkové plody.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1972 kJ / 470 kcal |
| Tuky | 18 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1,6 g |
| Sacharidy | 68 g |
| z toho cukry | 19 g |
| Vláknina | 3 g |
| Bílkoviny | 7 g |
| Sůl | 0,85 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Čisté množství
100 g
Země původu
Španělsko
Výrobce
Tasty and Unique SL, Barcelona, Španělsko
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Minecraft |
|---|---|
| EAN: | 8436547647033 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
