Mississippi Belle Macaroni & Cheese 206 g [USA]
Kód: 459



Detailní popis produktu
Mississippi Belle Macaroni & Cheese 206 g
Název potraviny
Těstoviny macaroni se sýrovou omáčkou v prášku.
Složení
Těstoviny macaroni: pšeničná mouka (80 %). Směs sýrové omáčky (20 %): mléko, syrovátka (mléko), pšenice, sůl, cheddar (mléko), máslo (mléko), sýrové kultury (mléko), enzymy, podmáslí (mléko), modifikovaný kukuřičný škrob, barviva: řepná šťáva, beta-karoten (E160a), kurkumin, regulátor kyselosti: kyselina mléčná (E270), stabilizátory: E452, E339.
Alergeny
Obsahuje pšenici a mléko.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1496 kJ / 358 kcal |
| Tuky | 2 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 1 g |
| Sacharidy | 71 g |
| z toho cukry | 11 g |
| Bílkoviny | 15 g |
| Sůl | 1 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před vlhkostí.
Návod k přípravě
Těstoviny uvařte dle návodu na obalu, slijte vodu a smíchejte se sýrovou směsí. Pro jemnější chuť lze přidat mléko a máslo.
Čisté množství
206 g
Země původu
USA
Distributor / dovozce pro ČR
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | USA |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 613668024709 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
