Monster Juice Strawberry Lemonade 473 ml [USA]
Kód: 492



Detailní popis produktu
Monster Juice Strawberry Lemonade 473 ml (USA)
Název potraviny
Sycený energetický nápoj s příchutí jahodové limonády a ovocnou šťávou.
Složení
Sycená voda, cukr, glukóza, kyselina citronová, přírodní aromata, taurin, koncentrát jablečné šťávy, koncentrát citronové šťávy, citrát sodný, aroma ženšenu (Panax ginseng), kyselina jablečná, citrát draselný, konzervant: sorban draselný, kofein, barvivo (rostlinná šťáva), L-karnitin L-tartrát, niacinamid (vitamin B3), emulgátor: esterová guma, D-pantothenát vápenatý (vitamin B5), sladidlo: sukralóza, inositol, beta-karoten (barvivo), pyridoxin-hydrochlorid (vitamin B6), maltodextrin, kyanokobalamin (vitamin B12).
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 177 kJ / 42 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 10,8 g |
| z toho cukry | 9,9 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,09 g |
Obsah kofeinu
34 mg / 100 ml (160 mg v plechovce 473 ml).
Upozornění
Vysoký obsah kofeinu. Není doporučeno pro děti, těhotné a kojící ženy.
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před přímým slunečním zářením a vysokými teplotami. Podávejte chlazené.
Čisté množství
473 ml
Země původu
Spojené státy americké.
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Monster Energy USA |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 070847900856 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
