Mountain Dew Spark 330 ml [PL]
Kód: 474



Detailní popis produktu
Mountain Dew Spark 330 ml
Název potraviny
Sycený nealkoholický nápoj s citronovo malinovou příchutí.
Složení
Voda, cukr, oxid uhličitý, kyselina: kyselina citronová, přírodní aromata, stabilizátor: arabská guma, koncentrát z rostlinných šťáv (mrkev a ibišek), kofein, regulátor kyselosti: citronan sodný, konzervant: benzoan sodný, antioxidant: kyselina askorbová, sladidla: sukralóza, acesulfam K.
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 120 kJ / 28 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 6,8 g |
| z toho cukry | 6,8 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,02 g |
Obsah kofeinu
Nápoj obsahuje kofein.
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Podávejte chlazené.
Čisté množství
330 ml
Země původu
Polsko
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mountain DEW |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 5900497049191 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
