Oreo Matcha Ice Cream Flavour 97 g [CN]
Kód: 458
Doprava Zdarma
Pro nákup nad 1500 Kč v rámci České republiky.

Dáreček zdarma
Ke každé objednávce malé překvapení.

Doručujeme
Doručujeme do ČR a SR. Livrăm în România. Szállítás Magyarországra. Consegniamo in Italia.

Garance doručení
Doručíme rychle a bezpečně.
Detailní popis produktu
Oreo Matcha Ice Cream Flavour 97 g
Název potraviny
Kakaové sušenky s krémovou náplní s příchutí matcha zmrzliny.
Složení
Pšeničná mouka, cukr, rostlinný olej, sladidla: sorbitol (E420), erythritol (E968), kypřicí látka: uhličitany sodné (E500), emulgátor: sójový lecitin (E322), regulátory kyselosti: uhličitany amonné (E503), kyselina citronová (E330), kakaový prášek, škrob, zelený čaj matcha (2 %), glukóza, syrovátka (mléko), sůl.
Alergeny
Obsahuje pšenici, sóju a mléko.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2027 kJ / 485 kcal |
| Tuky | 21,1 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 67,8 g |
| z toho cukry | 32 g |
| Bílkoviny | 4,8 g |
| Sůl | 0,36 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Čisté množství
97 g
Země původu
Čína
Distributor / dovozce pro ČR
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sladkosti |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.097 kg |
| EAN: | 6901668005892 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
