Oreo Socola Pie 168 g [VN]
Kód: 414



Detailní popis produktu
Oreo Socola Pie 168 g (Vietnam)
Název potraviny
Měkké dortové snacky s kakaovou polevou a krémovou náplní.
Složení
Cukr, glukózový sirup, pšeničná mouka, rostlinný tuk (palmový), vejce, kakaový prášek (6,3 %), zvlhčující látky (E422, E420(i), E420(ii)), dextróza, emulgátory (E475, E322 – sója, E471, E1520, E491, E470(i)), želatina, kypřicí látky (E450(i), E500(ii)), sůl, stabilizátory (E1442, E415), aromata, regulátor kyselosti (E330), konzervant (E202), zvýrazňovač chuti (E1104).
Alergeny
Obsahuje: lepek (pšenice), vejce, mléko, sóju.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 1750 kJ / 418 kcal |
| Tuky | 18 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 13,5 g |
| Sacharidy | 58,3 g |
| z toho cukry | 32,8 g |
| Bílkoviny | 5,8 g |
| Sůl | 0,65 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením.
Čisté množství
168 g (6 × 28 g)
Země původu
Vietnam.
Výrobce
Mondelez Kinh Do Vietnam Joint Stock Company, Ho Či Minovo Město, Vietnam.
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Oreo |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.168 kg |
| EAN: | 8934680045971 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
