Pepsi Zero Strawberries ’N’ Cream 330 ml [PL] Limited Edition
Kód: 475



Detailní popis produktu
Pepsi Zero Strawberries ’N’ Cream 330 ml
Název potraviny
Sycený nealkoholický nápoj typu cola s příchutí jahod a vanilkového krému, bez cukru, se sladidly.
Složení
Voda, oxid uhličitý, barvivo: karamel E150d, aromata (včetně kofeinu), kyselina: kyselina fosforečná, sladidla: aspartam, acesulfam K, sukralóza, zahušťovadlo: pektiny, regulátor kyselosti: citrát sodný, konzervant: sorban draselný.
Upozornění
Obsahuje zdroj fenylalaninu.
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 3 kJ / <1 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,03 g |
Podmínky skladování
Skladujte v chladu a suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem. Nejlépe podávejte chlazené.
Čisté množství
330 ml
Země původu
Polsko.
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pepsi |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 5900497051880 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
