Pringles Flame Grilled Steak 165 g [EU]
Kód: 483



Detailní popis produktu
Pringles Flame Grilled Steak 165 g
Název potraviny
Bramborové chipsy s příchutí grilovaného steaku.
Složení
Sušené brambory, slunečnicový olej, kukuřičná mouka, pšeničná mouka, koření s příchutí steaků z grilu (aromata, glukózový sirup, maltodextrin, sůl, modifikovaný kukuřičný škrob, látky zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný a 5'-ribonukleotidy disodné, cukr, slunečnicový olej, bramborový škrob, mléčné bílkoviny, uzená sůl), rýžová mouka, emulgátor (E471), barvivo (annatto norbixin). Může obsahovat sóju.
Alergeny
Obsahuje pšenici a mléko. Může obsahovat sóju.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2167 kJ / 519 kcal |
| Tuky | 30 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,9 g |
| Sacharidy | 54 g |
| z toho cukry | 2,0 g |
| Vláknina | 4,2 g |
| Bílkoviny | 6,2 g |
| Sůl | 0,63 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem. Po otevření dobře uzavřete pro zachování čerstvosti a křupavosti.
Čisté množství
165 g
Země původu
Evropská unie
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pringles |
|---|---|
| EAN: | 5053990182947 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
