Pringles Hot & Spicy 165 g [DE] The Outer Worlds 2 Edition
Kód: 496



Detailní popis produktu
Pringles Hot & Spicy 165 g (The Outer Worlds 2 Edition)
Název potraviny
Bramborový snack s pikantní kořenící směsí.
Složení
Bramborové vločky, slunečnicový olej, kukuřičná mouka, pšeničná mouka, rýžová mouka, pikantní kořenící směs (koření, cukr, rajčatový prášek, zvýrazňovače chuti (glutaman sodný, dinatriumguanylát, dinatriuminosinát), pšeničný škrob, sušený vývar (jedlá sůl, hydrolyzovaná rostlinná bílkovina, slunečnicový olej), dextróza, slunečnicový olej, sladká syrovátka v prášku (mléko), modifikovaný kukuřičný škrob, kvasnicový extrakt, aromata, regulátory kyselosti (diacetát sodný, laktát vápenatý), prášek z kajenské chilli omáčky (zralé červené chilli, ocet, česnek), jedlá sůl, kyseliny (kyselina citronová, kyselina mléčná), maltodextrin, bylinky, barvivo (paprikový extrakt), glukózový sirup, mléčné bílkoviny), maltodextrin, emulgátor: E471, řepkový olej, sůl, barvivo: annatto norbixin.
Alergeny
Obsahuje pšenici a mléko. Může obsahovat sóju.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2123 kJ / 509 kcal |
| Tuky | 29 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,7 g |
| Sacharidy | 53 g |
| z toho cukry | 5,3 g |
| Vláknina | 5,2 g |
| Bílkoviny | 6,3 g |
| Sůl | 1,1 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Čisté množství
165 g
Země původu
Německo
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pringles |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 5053990127665 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
