Pringles Hot & Spicy 165 g [DE]
Kód: 493
Doprava Zdarma
Pro nákup nad 1500 Kč v rámci České republiky.

Dáreček zdarma
Ke každé objednávce malé překvapení.

Doručujeme
Doručujeme do ČR a SR. Livrăm în România. Szállítás Magyarországra. Consegniamo in Italia.

Garance doručení
Doručíme rychle a bezpečně.
Detailní popis produktu
Pringles Hot & Spicy 165 g (Německo)
Název potraviny
Bramborový snack s pikantní kořenící směsí.
Složení
Bramborové vločky, slunečnicový olej, kukuřičná mouka, pšeničná mouka, rýžová mouka, pikantní kořenící směs (koření, cukr, rajčatový prášek, zvýrazňovače chuti, sušený vývar, aromata), modifikovaný škrob, syrovátka v prášku (mléko), chilli papričky, ocet, česnek, glukózový sirup, maltodextrin, emulgátor: E471, barviva: paprikový extrakt, annatto.
Alergeny
Obsahuje pšenici a mléko. Může obsahovat sóju.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2175 kJ / 521 kcal |
| Tuky | 30 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,9 g |
| Sacharidy | 54 g |
| z toho cukry | 2,4 g |
| Vláknina | 4,3 g |
| Bílkoviny | 6,6 g |
| Sůl | 1,1 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Čisté množství
165 g
Země původu
Německo
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pringles |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 5053990167913 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
