Pringles Hot Smokin' BBQ Ribs Flavour 165 g [GB]
Kód: 495



Detailní popis produktu
Pringles Hot Smokin' BBQ Ribs Flavour 165 g
Název potraviny
Bramborový snack s příchutí BBQ žebírek.
Složení
Sušené brambory, slunečnicový olej, kukuřičná mouka, pšeničná mouka, kořenící směs s příchutí BBQ žebírek (cukr, permeátová syrovátka v prášku (mléko), aromata (mléko), jedlá sůl, cibulový prášek, česnekový prášek, koření (kajenský pepř, černý pepř, chilli papričky, kmín), barviva (karamel, paprikový extrakt), chlorid draselný, karobový prášek, regulátory kyselosti (kyselina citronová, kyselina jablečná), zvýrazňovače chuti (glutaman sodný, dinatrium-5'-ribonukleotidy), fruktóza, kvasnicový extrakt, maltodextrin, uzený maltodextrin, uzená sůl, bylinky, slunečnicový olej), rýžová mouka, maltodextrin, emulgátor: E471, řepkový olej, barvivo: annatto norbixin.
Alergeny
Obsahuje pšenici a mléko. Může obsahovat sóju.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2183 kJ / 523 kcal |
| Tuky | 30 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,9 g |
| Sacharidy | 55 g |
| z toho cukry | 4,0 g |
| Vláknina | 4,1 g |
| Bílkoviny | 6,2 g |
| Sůl | 0,6 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Čisté množství
165 g
Země původu
Velká Británie.
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pringles |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 5053990175949 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
