Pringles Ketchup 165 g [EU]
Kód: 484



Detailní popis produktu
Pringles Ketchup 165 g
Název potraviny
Bramborové chipsy s příchutí kečupu.
Složení
Sušené brambory, slunečnicový olej, pšeničný škrob, kukuřičná mouka, rýžová mouka, ketchupová směs (cukr, maltodextrin, regulátory kyselosti: kyselina citronová, kyselina jablečná, kyselina octová, sušený syrovátkový permeát (mléko), rajčatový prášek, chlorid draselný, látky zvýrazňující chuť a vůni: glutaman sodný a 5'-ribonukleotidy disodné, cibule, česnek, aromata, kvasnicový extrakt), sůl, emulgátor (E471), barvivo (paprikový extrakt, annatto norbixin). Může obsahovat sóju.
Alergeny
Obsahuje mléko a pšenici. Může obsahovat sóju.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2165 kJ / 519 kcal |
| Tuky | 30 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 2,9 g |
| Sacharidy | 54 g |
| z toho cukry | 2,6 g |
| Vláknina | 4,0 g |
| Bílkoviny | 6,2 g |
| Sůl | 1,4 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chladnu. Po otevření tubus dobře uzavřete pro zachování čerstvosti a křupavosti.
Čisté množství
165 g
Země původu
Evropská unie
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pringles |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.16 kg |
| EAN: | 5053990121922 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
