Red Bull Caise Si Căpșuni 250ml [RU] Meruňka a Jahoda
Kód: 460



Detailní popis produktu
Red Bull Caise și Căpșuni 250 ml
Název potraviny
Sycený energetický nápoj s příchutí meruněk a jahod, pasterovaný.
Složení
Voda, sacharóza, glukóza, kyselina citronová, oxid uhličitý, taurin (0,4 %), regulátory kyselosti: citráty sodné, citráty hořečnaté, kofein (0,03 %), vitamíny: niacin, kyselina pantothenová, vitamín B6, vitamín B12, aromata, barviva: antokyany, riboflaviny.
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 191 kJ / 45 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 11 g |
| z toho cukry | 11 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,1 g |
| Niacin | 8 mg |
| Kyselina pantothenová | 2 mg |
| Vitamín B6 | 2 mg |
| Vitamín B12 | 2 µg |
Obsah kofeinu
32 mg / 100 ml.
Upozornění
Vysoký obsah kofeinu. Není vhodné pro děti, těhotné nebo kojící ženy.
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chladu, chraňte před přímým slunečním zářením a mrazem.
Čisté množství
250 ml
Země původu
Rumunsko
Distributor / dovozce pro ČR
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redbull |
|---|---|
| EAN: | 5940631000060 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
