Red Bull Cold Brew 250ml [TH]
Kód: 456



Detailní popis produktu
Red Bull Cold Brew 250 ml (TH)
Název potraviny
Sycený energetický nápoj s cold brew kávou.
Složení
Voda, sacharóza, oxid uhličitý (E290), taurin (1000 mg), cold brew káva s přírodním a umělým aroma, barvivo: karamel IV – sulfit-amoniakový karamel (E150d), regulátor kyselosti: kyselina fosforečná (E338), inositol (50 mg), cholinbitartrát (50 mg), lysin (50 mg), kofein (80 mg), konzervant: benzoan sodný (E211), sladidla: acesulfam-K (E950), sukralóza (E955), stabilizátory: maltodextrin, škrob-sodný oktenylsukcinát (E1450), vitamín B3 (niacin), vitamín B5 (dexpanthenol), vitamín B6, vitamín B12.
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 238 kJ / 57 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 13,9 g |
| z toho cukry | 13,4 g |
| Bílkoviny | 0,4 g |
| Sůl | 0,006 g |
Obsah kofeinu
32 mg / 100 ml.
Upozornění
Vysoký obsah kofeinu. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy ani osoby citlivé na kofein.
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Podávejte chlazené.
Čisté množství
250 ml
Země původu
Thajsko
Distributor / dovozce pro ČR
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energetické nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8721398434025 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
