Red Bull Glass 250ml [PL]
Kód: 279



Detailní popis produktu
Red Bull® Energy Drink 250 ml
Red Bull® Energy Drink je sycený energetický nápoj s obsahem kofeinu, taurinu a vitamínů skupiny B.
Má typickou sladkou chuť a je určen k podávání chlazený.
Název potraviny
Sycený nealkoholický energetický nápoj s kofeinem a taurinem.
Složení
Voda, sacharóza, glukóza, oxid uhličitý, kyselina: kyselina citronová, taurin (0,4 %), regulátory kyselosti: uhličitany sodné, uhličitan hořečnatý, kofein (0,03 %), vitamíny: niacin, kyselina pantothenová, vitamín B6, vitamín B12; aromata, barviva: karamel, riboflaviny.
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 195 kJ / 46 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 11 g |
| z toho cukry | 11 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,1 g |
Vitamíny (na 100 ml)
Niacin 8 mg (50 % RHP), kyselina pantothenová 2 mg (33 % RHP), vitamín B6 2 mg (143 % RHP), vitamín B12 2 µg (80 % RHP).
Obsah kofeinu
32 mg / 100 ml (80 mg v balení 250 ml).
Upozornění
Vysoký obsah kofeinu. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chladu. Chraňte před přímým slunečním zářením.
Čisté množství
250 ml
Minimální trvanlivost do
Uvedeno na obalu.
Země původu
Polsko
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redbull |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 9002490100056 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
