Red Bull Green Edition Gusto Dragon Fruit 250ml [IT]
Kód: 455



Detailní popis produktu
Red Bull Energy Gusto Dragon Fruit 250 ml (IT)
Název potraviny
Sycený energetický nápoj s příchutí dračího ovoce.
Složení
Voda, sacharóza, glukóza, kyselina: kyselina citronová, oxid uhličitý, taurin (0,4 %), regulátor kyselosti: citráty sodné, kofein (0,03 %), vitamíny (niacin, kyselina pantothenová, vitamín B6, vitamín B12), aromata, barvivo: Brilliant Blue FCF (E133).
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 192 kJ / 45 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 11 g |
| z toho cukry | 11 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,1 g |
| Niacin | 8 mg |
| Kyselina pantothenová | 2 mg |
| Vitamín B6 | 2 mg |
| Vitamín B12 | 2 μg |
Obsah kofeinu
32 mg / 100 ml.
Upozornění
Vysoký obsah kofeinu. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Podávejte chlazené.
Čisté množství
250 ml
Země původu
Itálie
Distributor / dovozce pro ČR
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energetické nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 90446870 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
