Red Bull The Red Edition Watermelon 250ml [NL]
Kód: 457



Detailní popis produktu
Red Bull Energy The Red Edition Watermelon 250 ml (NL)
Název potraviny
Sycený energetický nápoj s příchutí melounu.
Složení
Sycená voda, sacharóza, glukóza, kyselina: kyselina citronová, taurin (0,4 %), regulátor kyselosti: citráty sodné, kofein (0,03 %), vitamíny (niacin, kyselina pantothenová, vitamín B6, vitamín B12), aromata, barvivo: antokyany.
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 190 kJ / 45 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 11 g |
| z toho cukry | 11 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,1 g |
| Niacin | 6,4 mg |
| Kyselina pantothenová | 2 mg |
| Riboflavin | 0,21 mg |
| Vitamín B6 | 0,2 mg |
| Vitamín B12 | 0,4 μg |
Obsah kofeinu
32 mg / 100 ml.
Upozornění
Vysoký obsah kofeinu. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Podávejte chlazené.
Čisté množství
250 ml
Země původu
Nizozemsko
Distributor / dovozce pro ČR
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energetické nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 90453489 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
