Red Bull The Summer Edition Sudachi-Lime 250 ml [DE]
Kód: 487



Detailní popis produktu
Red Bull The Summer Edition Sudachi-Lime 250 ml
Název potraviny
Energetický nápoj s příchutí sudachi a limetky.
Složení
Voda, sacharóza, glukóza, kyselina: kyselina citronová, oxid uhličitý, taurin (0,4 %), stabilizátor: škrobový sodný oktenyl sukcinát, regulátor kyselosti: citráty sodné, kofein (0,03 %), vitaminy (niacin, kyselina pantothenová, vitamin B6, vitamin B12), aroma, barvivo: riboflavin.
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 194 kJ / 46 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 11 g |
| z toho cukry | 11 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,1 g |
Obsah kofeinu
32 mg / 100 ml.
Upozornění
Vysoký obsah kofeinu. Není vhodné pro děti, těhotné nebo kojící ženy.
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Podávejte chlazené.
Čisté množství
250 ml
Německo
Dovozce pro ČR
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Redbull |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 90493119 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
