Red Bull Zero Orange & Passion Fruit 250 ml [TH]
Kód: 427



Detailní popis produktu
Red Bull Zero Orange & Passion Fruit 250 ml (TH)
Název potraviny
Sycený energetický nápoj bez cukru s příchutí pomeranče a marakuji.
Složení
Sycená voda, sladidla: maltitol (E965), acesulfam K (E950), sukralóza (E955), regulátory kyselosti: kyselina citronová (E330), citrát sodný (E331), taurin, kofein, konzervant: benzoát sodný (E211), extrakt z guarany, vitaminy: niacin (B3), vitamin B6, vitamin B12, aromata, barvivo: E110.
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 0 kJ / 0 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 3 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | <1 g |
| Sůl | 0,15 g |
Obsah kofeinu
32 mg / 100 ml
Upozornění
Vysoký obsah kofeinu. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Konzumujte s mírou.
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Podávejte chlazené.
Čisté množství
250 ml
Země původu
Thajsko
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energetické nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8850228008287 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
