Red Bull Zero Pomelo 250 ml [TH]
Kód: 428



Detailní popis produktu
Red Bull Zero Pomelo 250 ml (TH)
Název potraviny
Sycený energetický nápoj bez cukru s příchutí pomela.
Složení
Sycená voda, sladidla: E965, E950, E955, regulátory kyselosti: E330, E331, taurin, kofein (z přírodního zdroje – guarana), konzervant: E211, vitaminy: niacin (B3), vitamin B6, vitamin B12, aromata.
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 25 kJ / 6 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 1,2 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0,3 g |
| Sůl | 0,05 g |
Další údaje
Taurin: 320 mg / 100 ml
Niacin (vitamin B3): 8,0 mg / 100 ml
Vitamin B6: 1,2 mg / 100 ml
Vitamin B12: 1,6 µg / 100 ml
Obsah kofeinu
32 mg / 100 ml
Upozornění
Vysoký obsah kofeinu. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Konzumujte s mírou.
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chraňte před teplem a přímým slunečním zářením. Podávejte chlazené.
Čisté množství
250 ml
Země původu
Thajsko
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Energetické nápoje |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8850228008003 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
