Rockstar Energy Drink Mango 500 ml [DE]
Kód: 497



Detailní popis produktu
Rockstar Energy Drink Mango 500 ml
Název potraviny
Sycený energetický nápoj s příchutí manga.
Složení
Voda, cukr, jablečná šťáva z koncentrátu (6,0 %), mangové pyré (2,0 %), oxid uhličitý, kyseliny (kyselina citronová, taurin (0,2 %)), aroma, regulátor kyselosti: citrát sodný, modifikovaný škrob, kofein (0,03 %), glukuronolakton (0,02 %), inositol (0,01 %), extrakt z ženšenu (0,002 %), extrakt z guarany (0,001 %), antioxidant: kyselina askorbová, sůl, niacin, vitamin B6, vitamin B12, barvivo: beta-karoten.
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 250 kJ / 59 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 14 g |
| z toho cukry | 14 g |
| Bílkoviny | 0,2 g |
| Sůl | 0,1 g |
| Niacin | 3,2 mg |
| Vitamin B6 | 0,28 mg |
| Vitamin B12 | 0,50 µg |
Obsah kofeinu
31 mg / 100 ml.
Upozornění
Vysoký obsah kofeinu. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Není vhodné pro osoby citlivé na kofein. Konzumujte s mírou.
Podmínky skladování
Skladujte v chladu a suchu. Nejlépe chutná vychlazený.
Čisté množství
500 ml
Země původu
Německo
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rockstar |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4060800200341 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
