ROCKSTAR Zero Sugar Waldmeister Flavour 500 ml [DE]
Kód: 491



Detailní popis produktu
ROCKSTAR Zero Sugar Waldmeister Flavour 500 ml
Název potraviny
Energetický nápoj bez cukru s příchutí mařinky a sladidly.
Složení
Voda, erythritol, oxid uhličitý, kyselina: kyselina citronová, přírodní aroma, L-leucin (0,13 %), regulátory kyselosti: citráty sodné, fosforečnany draselné, sladidla: sukralóza, acesulfam K, L-valin (0,035 %), L-isoleucin (0,035 %), kofein (0,03 %), inositol (0,01 %), vitaminy (niacin, vitamin B6).
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 11 kJ / 3 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 0,7 g |
| z toho cukry | 0 g |
| Bílkoviny | 0,2 g |
| Sůl | 0,1 g |
Obsah BCAA na 100 ml
L-leucin: 130 mg
L-isoleucin: 35 mg
L-valin: 35 mg
Vitaminy na 100 ml
Niacin: 3,2 mg (20 % NRV)
Vitamin B6: 0,28 mg (20 % NRV)
Obsah kofeinu
31 mg / 100 ml.
Upozornění
Vysoký obsah kofeinu. Není vhodné pro děti, těhotné nebo kojící ženy a osoby citlivé na kofein.
Podmínky skladování
Skladujte v suchu a chladu. Nejlépe chutná vychlazený.
Čisté množství
500 ml
Země původu
Německo
Dovozce pro ČR
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rockstar |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4060800200501 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
