SpongeBob Squarepants Corn Puffs Cheddar Cheese 40g [TUR]
Kód: 421



Detailní popis produktu
Munchiz Corn Puffs Cheddar Cheese 40 g
Název potraviny
Kukuřičné křupky s příchutí čedarového sýra.
Složení
Kukuřičná krupice (52 %), slunečnicový olej, čedarové sýrové aroma (11,6 %) [zvýrazňovače chuti: glutamát sodný (E621), disodný inosinan (E631), disodný guanylát (E627); aroma (čedar – obsahuje sóju, lepek, mléko)], barviva (kurkumin E100(i), paprikový extrakt E160c), protispékavé látky (fosforečnan vápenatý E341(iii), oxid křemičitý E551), rýžová krupice.
Alergeny
Obsahuje mléko, sóju a lepek. Může obsahovat stopy arašídů a vajec.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2128 kJ / 510 kcal |
| Tuky | 29 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 5,7 g |
| Sacharidy | 58 g |
| z toho cukry | 2,2 g |
| Vláknina | 3,4 g |
| Bílkoviny | 4,6 g |
| Sůl | 1,80 g |
Podmínky skladování
Skladujte na chladném a suchém místě, mimo přímé sluneční záření.
Čisté množství
40 g
Země původu
Turecko
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Česká Republika IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kendiz |
|---|---|
| EAN: | 850064550689 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
