Tiger Cinimadness 500 ml [PL]
Kód: 479



Detailní popis produktu
Tiger Cinimadness 500 ml
Název potraviny
Sycený energetický nápoj s příchutí skořice a ovocnou složkou, s kofeinem, cukrem a sladidly. Pasterováno.
Složení
Voda, jablečný džus z koncentrátu (20 %), cukr, regulátory kyselosti: kyselina citronová, citráty sodné, oxid uhličitý, kofein (0,014 %), extrakt skořice, inositol, barvivo: karamel E150d, aromata, stabilizátory: xanthanová guma, arabská guma, estery glycerolu a pryskyřičných kyselin, sladidla: sukralóza, acesulfam K, vitaminy: niacin, vitamin B6, vitamin B12, kyselina pantothenová.
Upozornění
Vysoký obsah kofeinu: 14 mg / 100 ml. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.
Alergeny
Neobsahuje alergeny uvedené v příloze II nařízení (EU) č. 1169/2011.
Výživové údaje na 100 ml
| Energetická hodnota | 83 kJ / 19 kcal |
| Tuky | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 0 g |
| Sacharidy | 4,7 g |
| z toho cukry | 4,7 g |
| Bílkoviny | 0 g |
| Sůl | 0,12 g |
| Niacin | 7,04 mg |
| Vitamin B6 | 0,7 mg |
| Vitamin B12 | 0,5 µg |
| Kyselina pantothenová | 1,98 mg |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu, chladu a chraňte před přímým slunečním zářením. Nezmrazujte. Nejlépe chutná vychlazený.
Čisté množství
500 ml
Země původu
Polsko
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tiger |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 5900334028914 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
