TONY´S Chocolonely Knisterzucker weiss himbeere 180g [NL]
Kód: 252
Doprava Zdarma
Pro nákup nad 1500 Kč v rámci České republiky.

Dáreček zdarma
Ke každé objednávce malé překvapení.

Doručujeme
Doručujeme do ČR a SR. Livrăm în România. Szállítás Magyarországra.

Garance doručení
Doručíme rychle a bezpečně.
Detailní popis produktu
Tony’s Chocolonely Dunkle Vollmilch Himbeer Knisterzucker 180 g
Název potraviny
Tmavá mléčná čokoláda s lyofilizovanými malinami a praskajícím cukrem.
Složení
Cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, sušené plnotučné MLÉKO 17 %, lyofilizované maliny 3 %, praskající cukr 2 % (cukr, glukózový sirup, oxid uhličitý), emulgátor: lecitin (SÓJA).
Kakaová sušina nejméně 28 %.
Alergeny
Obsahuje MLÉKO a SÓJU. Může obsahovat VEJCE, LEPEK a SKOŘÁPKOVÉ PLODY.
Výživové údaje na 100 g
| Energetická hodnota | 2342 kJ / 559 kcal |
| Tuky | 35 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny | 21 g |
| Sacharidy | 55 g |
| z toho cukry | 54 g |
| Bílkoviny | 6,1 g |
| Sůl | 0,20 g |
Podmínky skladování
Skladujte v suchu, chraňte před teplem a přímým slunečním zářením.
Čisté množství
180 g
Země původu
Nizozemsko.
Dovozce
Josef Uhlíř, Leština u Světlé 37, 582 86 Leština u Světlé, Česká republika, IČO: 04735552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Čokolády a bonbóny |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8719956490675 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
